Солом’янський суд Києва продовжив запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову ще на два місяці, до 26 червня.

Рішення 26 квітня оголосила суддя Вікторія Кицюк.

Згідно з рішенням, Насіров не має права залишати країну, а його паспорти для виїзду за кордон мають зберігатися в міграційній службі. Він також має носити електронний браслет, який під час перерви в суді Насіров відмовився показати журналістам, заявивши, що носить його «в інтимній зоні».

Прокурори САП заявили, що задоволені сьогоднішнім рішенням суду.

На початку березня суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО.

При цьому антикорупційна прокуратура просила суд встановити грошову заставу у розмірі два мільярди гривень.

Слідство вважає, що Роман Насіров протягом 2015–2016 років, діючи в інтересах депутата Верховної Ради Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу трьом компаніям. Такими рішеннями державі завдано збитків на суму майже 2 мільярди гривень. Захист Насірова і він сам ці звинувачення заперечують.

Насіров був призначений головою Державної фіскальної служби у травні 2015 року, до цього він був народним депутатом, він пройшов до Верховної Ради за списками партії «Блок Петра Порошенка».​

your ad here

коментарі читачів: