Новые ракетные катера для Украины и стелс B-21 для прорыва про путляндии.

Ракетные катера для Украины от Англии и B-21 для ВВС США, ракетные стрельбы ВМС Турции, новое оружие США от Байдена для ВСУ, конфликт Греции и Турции, а также ситуация в Сирии и Ливии с С-300
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Шпиономания: дегенераты обнаружили украинского шпиона в сибирской дивизии ракетных войск.

По данным польского издания, в районе города Барнаул, на Алтае, псы-феесбешники провели операцию захвата «шпиона», работавшего на иностранную разведку. Задержанным оказался некто Сергей Сидорчук, военнослужащий в звании старшего лейтенанта, который проходил службу в 35-й дивизии ракетных войск стратегического назначения
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Интервентов кацапов будем жечь! – беларусы устроят “теплый” прием путиноидам.

Своей четкой, не оставляющей сомнения позицией вы можете спасти и независимость своей страны, и множество жизней
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Розстріляне Відродження. Як таке могло статись? Хвильовий, Бойчук, Курбас.

Розстріляне відродження (також Червоний ренесанс) — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 20-х і 30-х рр. XX ст. в Українській СРР, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, філософії, живопису, музики, театру, кіно та яке було знищене сталінським режимом. Хвильовий, Бойчук, Курбас та інші…
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 


Буларусская скрепа погнулась, гундяевская секта после Киева теряет Минск.

У синода секты гундяева своя логика. И эта логика полностью совпадает с политической логикой обиженного карлика пукина
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Артем Ситник, чиє призначення директором Національного антикорупційного бюро Конституційний суд України назвав незаконним, в інтерв’ю Радіо Свобода запевнив, що відомство під його керівництвом не зазнавало жодного зовнішнього впливу на діяльність.

«Мені здається, це частина пропагандистської машини Кремля, що Україна нібито перебуває під зовнішнім впливом. Насправді це не так. НАБУ в своїй роботі настільки прозоре, наскільки це дозволяє закон про державну таємницю, закон, який охороняє таємницю досудового розслідування. В нас є Рада громадського контролю, яка глибоко інтегрована в процеси, які відбуваються в НАБУ. Тому, якби були реальні докази того, що хтось на щось впливає, то мабуть вони б уже з’явилися. З іншого боку, ми постійно говоримо про те, що співпраця із міжнародними партнерами, це одна із складових нашого успіху і нашої роботи», – сказав Ситник.

Він заявив, що в НАБУ є співпраця з різними країнами, іноземними правоохоронними органами, але про «зовнішній контроль» не йдеться.

На запитання, чи давали НАБУ якісь вказівки щодо розслідувань представники інших країн чи посольств, Ситник відповів: «Це точно неправда».

Конституційний суд 28 серпня оприлюднив рішення, яким визнав неконституційним указ про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України.

Читайте також: У Зеленського поклали на «попереднього президента» відповідальність за колізію навколо директора НАБУ

Національне антикорупційне бюро назвало рішення політично мотивованим. У НАБУ пов’язали рішення КСУ з оприлюдненням так званих «плівок #ОАСК», на яких «задокументовано розмови щодо «керованого правосуддя в Україні», у тому числі й стосовно ухвалення рішень Конституційним судом України».

П’ятий президент України Петро Порошенко своїм указом призначив Артема Ситника директором НАБУ 16 квітня 2015 року. Цьому передував конкурсний відбір.

Згідно з рішенням КСУ, указ президента відтак втрачає чинність. Водночас рішення «не поширюється на правовідносини, які виникли внаслідок здійснення посадових обов’язків» Ситником.

Народні депутати, які зверталися до суду з клопотанням, стверджували, що президент діяв поза межами своїх конституційних повноважень, оскільки посада директора НАБУ не віднесена Основним законом до посад, призначення на які здійснює президент. У суді погодилися з цим висновком. Крім того, там вважають, що «призначення президентом України керівника органу, який за своїми повноваженнями функціонально належить до органу виконавчої влади, призведе до розбалансування системи стримувань і противаг, порушення функціонального розподілу влад та фактичної зміни форми державного правління».

 


Уряди країн Європи готуються знову відновити роботу шкіл у найближчі дні до нового навчального року: експерти галузі охорони здоров’я кажуть, що для дітей життєво важливо відновити освіту. Більшість учнів не відвідували школу протягом шести місяців після того, як у березні були введені карантинні заходи для стримування пандемії коронавірусної хвороби. За повідомленням Генрі Ріджвелла, деякі профспілки вчителів висловили стурбованість з приводу безпеки персоналу, оскільки рівень інфікування у Європі продовжує зростати.


У Росії з банківських рахунків соратниці опозиціонера Олексія Навального, юристи і громадянської розслідувачки Любові Соболь списали близько 34 мільйонів рублів (нині понад 12 мільйонів 600 тисяч гривень) попри те, що цієї суми там не було – як написала вона у твітері, на користь наближеного до президента Росії Володимира Путіна підприємця Євгена Пригожина, якого називають «кухарем Путіна», і структур мерії Москви під керівництвом Сергія Собяніна.

Вона оприлюднила у твітері скріншот свого інтернет-банкінгу, де на рахунках нині перебуває більш ніж мінус 34 мільйони рублів.

Окремим дописом вона нагадала, що реальних коштів із неї не списали, бо їх на рахунках і не було.

Як повідомила Соболь у низці інтерв’ю російським засобам інформації, йдеться про присуджені російськими судами виплати в так званій справі «Московського школяра» – комбінату харчування, який опозиціонери пов’язували з Пригожиним, – а також на користь цілої низки структур мерії Москви за минулорічні акції протесту в російській столиці. При цьому вона звернула увагу, що віртуально списана з її рахунків сума завищена, бо за частиною з цих позовів фінансові претензії вже були погашені.

При цьому вона наголосила, що рішення судів в обох справах перебувають у процесі оскарження, а в разі необхідності вона також звернеться до Європейського суду з прав людини.

Російський підприємець Євген Пригожин, відомий діяльністю в галузі масового громадського харчування і наближеністю до президента Володимира Путіна, вже після недавнього отруєння Олексія Навального заявив 25 серпня, що має намір «роздягнути і роззути» Навального і соратників, які раніше здійснили розслідування щодо комбінату «Московський школяр» після того, як у дитячих садках, харчування в яких організує ця компанія, сталися випадки отруєнь дітей. За словами Пригожина, він викупив у комбінату право вимагати з опозиціонерів штрафні кошти за рішенням суду і тепер сам візьметься за їхнє стягнення. Опозиціонери стверджували, що комбінат пов’язаний із Пригожиним; він заперечує це. У жовтні 2019 року суд у Москві присудив Навальному, Соболь і створеному Навальним Фондові боротьби з корупцією виплатити комбінатові загалом майже 88 мільйонів рублів, назвавши низку пунктів розслідування такими, що не відповідають дійсності і ганьблять ділову репутацію комбінату; нині цю суму вони фактично винні вже особисто Пригожину. Через те рішення суду Навальний був змушений ліквідувати ФБК як організацію і створити на її місці нову, не обтяжену присудженим боргом.

Олексій Навальний нині перебуває на лікуванні в Німеччині внаслідок важкого отруєння, яке сталося в Росії. Його соратники звинувачують у цьому владу Путіна, Кремль усі звинувачення відкидає.


Головний лікар обласної лікарні імені Мечникова в Дніпрі Сергій Риженко, якого висунула на посаду мера міста нині владна президентська партія «Слуга народу», повідомив Радіо Свобода, що балотуватися йому запропонували президент Володимир Зеленський і його партія. Він також назвав цей крок, який призвів до його виключення з партії «Європейська солідарність», «необхідністю» і стверджував, що в цій партії його «підтримують».

За результатами з’їзду партії «Слуга народу», на якому раніше 31 серпня офіційно затвердили партійних кандидатів на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня, Риженко також додав, що не балотуватиметься до обласної ради, депутатом якої він наразі є, але йтиме першим номером у списку партії «Слуга народу» до міської ради.

Як розповів Сергій Риженко, донедавна член фракції опозиційної партії «Європейська солідарність» у Дніпропетровській обласній раді, ініціатива висунення його кандидатури на посаду міського голови Дніпра від владної партії належала не йому. «Це була пропозиція президента й пропозиція партії», – сказав він.

Щодо свого виключення з фракції партії «Європейська солідарність» в облраді він заявив, що воно відбулось безконфліктно. «Я дуже вдячний тим людям, які були зі мною. Я знаю, що по-людськи мене підтримують. Ніякого конфлікту не було. Я їм пояснив, що сьогодні це необхідність», – стверджував Риженко.

28 серпня, після того, як Риженко публічно дав згоду балотуватися від партії «Слуга народу», в партії «Європейська солідарність» повідомили про його виключення з фракції партії, а його рішення балотуватись від «Слуги народу» назвали «помилковим» – бо, як заявили в «ЄС», «за останній рік саме команда «Слуг народу» здійснила низку кроків, які призвели до втрати позицій нашої армії, те ж саме стосується і медицини, яка лишається недофінансованою на фоні коронавірусу».

«Ми шануємо його (Риженка) як фахівця та організатора, який на посаді головного лікаря обласної лікарні імені Мечникова багато зробив для порятунку життів наших поранених героїв, лікування громадян, розвитку медичного закладу. Проте вимоги партійної дисципліни, відповідальності перед виборцями, дотримання етичних та моральних принципів у політичній діяльності мусять бути непохитними… «Європейська солідарність» лишається опозиційною політичною силою до тієї політики, яку проводить «зелена» команда», – додали в партії.

Сергієві Риженку 57 років. За часів президентства Віктора Януковича він працював першим заступником міністра охорони здоров’я, потім очолював Державну санітарно-епідеміологічну службу. На виборах 2015 року був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Очолює обласну лікарню, яка, зокрема, за роки війни на Донбасі врятувала життя тисячам поранених бійців.


Партія «Європейська солідарність» у понеділок провела з’їзд у Києві, в перебігу якої її лідер, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що його політсила іде на місцеві вибори з командою, яка «об’єднала патріотів із різних політичних сил, професійних і проєвропейських лідерів, щоб зупинити проросійський реванш і будувати європейське життя в Україні».

«Від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить доля країни. Насамперед ми повинні сформувати потужні фракції «Європейської солідарності» в усіх облрадах. Але особливо це важливо в південних та східних регіонах – для забезпечення унітарності країни, боротьби з ідеями федералізму та проявами сепаратизму», – сказав Порошенко, виступаючи на з’їзді.

Під час заходу було озвучено, що до «ЄС» на місцевих виборах долучаються, серед інших, колишні політв’язні Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух, ексдепутат попередніх скликань Леонід Ємець, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

Читайте також: «​Мотивую кандидатів»​ – Шмигаль пояснив, що робив на з’їзді партії «Слуга народу»​

«За півтора роки українська дипломатія втратила ініціативність, амбітність, скоординованість. Бачачи, що Україна й сама послаблює тиск на Росію, наші партнери не мають мотивації бути активнішими за нас самих. Створена нами міжнародна коаліція на підтримку України збавила оберти. Принцип «нічого про Україну без України» порушується. Дедалі частіше наші партнери без нашої участі перемовляються з Кремлем про нас», – сказав Порошенко.

Раніше сьогодні також у Києві відбувся позачерговий з’їзд президентсьої партії «Слуга народу», де, серед іншого, були визначені кандидати у мери деяких міст від своєї політичної сили. З’їзд влаштували на даху – вертолітному майданчику виставкового центру «Парковий». Як повідомив з місця події кореспондент Радіо Свобода, перед входом до центру, між поліцією та людьми, які заявили, що є ошуканими вкладниками однієї зі столичних забудов, виникла сутичка. За даними кореспондента, поліції довелося відтіснити мітингувальників на протилежний бік від «Паркового».


Forty percent of Americans back President Donald Trump’s threat to ban videosharing app TikTok if it is not sold to a U.S. buyer, according to a Reuters/Ipsos national poll, suggesting that many support the effort to separate the social media upstart from its Chinese parent.The poll published Monday, which surveyed 1,349 adult respondents across the United States, found that 40% backed Trump’s recent executive order forcing China’s ByteDance to sell its TikTok operations in the United States by Sept. 15. Thirty percent of the respondents said they opposed the move, while another 30% said they didn’t know either way.The responses were largely split along party lines, and many of those who agreed with Trump’s order said they do not know much about TikTok. Among Republicans, for example, 69% said they supported the president’s order while only 32% said they were familiar with the app. Twenty-one percent of Democrats also supported Trump’s order and 46% said they were familiar with TikTok.The figures suggest most Americans had only “a fleeting knowledge of the brand,” said Dipanjan Chatterjee, vice president and principal analyst at Forrester Research. Chatterjee said the negative attitudes were likely the result of the public rhetoric around TikTok – and increasing tensions with Beijing.”Clearly there’s been a politicization of TikTok,” he said.TikTok users have captured the teenage zeitgeist with catchy song-and-dance videos in the United States and elsewhere, but its parent company’s ties to Beijing have been the subject of bipartisan concern as relations with China deteriorate.Those worries culminated earlier this month in a do-or-die order from Trump to ByteDance, with the Trump administration saying that TikTok is a potential national security risk due to the vast amount of private data the app is compiling on U.S. consumers. TikTok claims about 100 million monthly active users in the U.S.The Chinese company must now divest TikTok in the United States. Microsoft Corp and Oracle Corp are among U.S. companies fighting to snap up its assets.The Reuters/Ipsos poll found that 38% of respondents said they were either very or somewhat familiar with the app and 25% said they had watched a video on the platform. Thirty-five percent agreed with the statement that they had “heard of it, but that’s about it.”Americans also appeared to be more critical of the Chinese company than they were of American-based technology companies: 47% of respondents said they either held very unfavorable, somewhat unfavorable, or “lean towards unfavorable” attitudes toward TikTok. By contrast, just 11% said they had similarly unfavorable impressions of Seattle-based Amazon – the world’s largest online retailer which is facing allegations of monopolistic behavior from both sides of the U.S. political aisle. 


У понеділок, 31 серпня, у Окружному суді Гааги почалася третя сесія судового процесу у справі про збиття літака рейсу МН17 на Донбасі у 2014 році.

 

На цьому етапі заплановані виступи адвокатів постраждалих і розгляд клопотань адвокатів одного з обвинувачених.

Як повідомляє «Укрінформ», захист Олега Пулатова, одного з чотирьох підозрюваних у справі, заявив під час сьогоднішнього засідання, що планує найближчим часом вирушити до Росії, щоб зустрітися з підзахисним. За словами адвокатки Сабіни тен Дуссхате, попередні спроби зустрітися з Пулатовим були невдалі через пандемію.

У відповідь нідерландські прокурори зазначили, що адвокати були поінформовані щодо того, з яких міст здійснюються рейси у Росію. Прокурор Вард Фердінандуссе наголосив, що таких є кілька рейсів на тиждень.

Перший блок сесії має тривати з 31 серпня по 11 вересня, другий – з 28 вересня по 9 жовтня, третій – з 2 листопада по 13 листопада.

 

Літак «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 із нідерландського Амстердаму в малайзійський Куала-Лумпур, був збитий над зоною російської гібридної агресії на сході України 17 липня 2014 року. Загинули 298 людей – усі, хто був на борту. За згодою України, на території якої сталася трагедія, міжнародне розслідування – і технічне, і кримінальне – очолили Нідерланди, громадян яких було найбільше серед загиблих.

9 березня в місцевості Схіпгол біля Амстердаму почався перший судовий процес над першими чотирма обвинуваченими в збитті літака рейсу MH17.

Це троє громадян Росії: Ігор Гіркін, відомий на прізвисько «Стрєлков», який у час збиття літака називав себе «міністром оборони» угруповання «ДНР», Сергій Дубинський, відомий на прізвисько «Хмурий», відставний полковник ГРУ Росії, а на час тих подій «генерал-майор» в угрупованні «ДНР», що очолював його власне «ГРУ», Олег Пулатов, відомий на прізвисько «Гюрза», полковник, колишній російський спецпризначенець, який на окупованій частині Донбасу був тоді заступником Дубинського, – а також громадянин України Леонід Харченко, відомий на прізвисько «Крот», який перебував у той час у лавах угруповання «ДНР» під командуванням Дубинського.

Їм висунені попередні обвинувачення в убивстві 298 людей і в спричиненні катастрофи літака, що призвела до загибелі всіх на борту. Всі обвинувачені на процес не з’явилися. Тільки Пулатов представлений нідерландськими адвокатами.

За деякими оцінками, вироку у процесі варто очікувати не раніше, ніж через кілька років.

 

 


Керівник офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував заяви заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання на окупованій частині Донбасу Вітольда Фокіна, який пропонував загальну амністію бойовикам і «особливий статус» для всього Донбасу, а не тільки для його окупованої частини.

Ці коментарі Фокіна є особистою позицією особи, яка щойно приєдналася до переговорного процесу і ще розбирається з тематикою, і не відображають офіційної позиції України, наводить слова Єрмака сайт президента.

Він наголосив, що амністія не може стосуватися осіб, які скоювали воєнні злочини, захоплювали заручників, катували і вбивали полонених, торгували людьми, брали участь у фінансуванні тероризму і вчиняли деякі інші тяжкі злочини.

Єрмак також зауважив, що мінські угоди і пропозиції української делегації щодо доопрацювання законопроєкту про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО не передбачають особливого статусу для всього Донбасу – йдеться виключно про тимчасово окуповані райони.

«Є чіткі червоні лінії, які неодноразово окреслював президент України Володимир Зеленський. Тому позиція української делегації в мінській ТКГ повністю відповідає національним інтересам України», – наголосив, як мовиться в повідомленні, керівник офісу президента.

Раніше 31 серпня на слова Фокіна також критично відреагували голова Верховної Ради Дмитро Разумков і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Вітольд Фокін, колишній прем’єр-міністр України, нині заступник голови делегації України в ТКГ, в інтерв’ю проросійському виданню «Страна.уа» 29 серпня заявив, зокрема: «Сьогодні, щоб припинити війну і вберегти життя бійців і командирів, моя позиція – треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу».

В Україні ще з кінця 2014 року діє закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», чинність якого Україна продовжувала вже кілька разів. У Києві й на Заході вважають, що це повністю відповідає виконанню пункту мінських домовленостей, де йдеться про «особливий статус». Москва й підтримувані і скеровувані нею незаконні збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР» дотримуються протилежної думки й домагаються чогось на кшталт повної автономії, іноді для всієї території Донецької і Луганської областей, а не тільки для окупованої частини їх, із правом блокувати будь-які неприйнятні для Кремля кроки Києва.

Крім того, за ухваленим 2014 року законом «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей», який не набув чинності і який тепер у владній партії «Слуга народу» пропонують замінити на інший, непритягнення до кримінальної відповідальності, яке часто помилково називають «амністією», може стосуватися тільки тих учасників подій на сході України, хто не скоїв тяжких злочинів. При цьому правозахисники звертали увагу, що цей закон може бути надто м’яким, і закликали зменшити перелік статей Кримінального кодексу, дії за якими мають потрапити під таку «амністію».


Росія висилає трьох дипломатів посольства Словаччини у Москві як відповідь на висилку співробітників російської дипмісії з Братислави. Про це повідомляє російське міністерство закордонних справ.

У понеділок, 31 серпня, до МЗС Росії викликали посла Словаччини Петра Пріпутена. Йому заявили «рішучий протест» через висилку трьох російських дипломатів раніше у серпні. Як оголосили словацькому дипломату, Москва ухвалила своє рішення, керуючись «принципом взаємності».

Імена словацьких дипломатів, яких оголосили персонами нон ґрата, у МЗС Росії не повідомили.

 

10 серпня Словаччина вислала трьох співробітників посольства Росії. Як повідомили у МЗС країни, було виявлено зловживання візами, виданими словацьким консульством у Санкт-Петербурзі, наслідком чого став «серйозний карний злочин» на території Словаччини.

За інформацією словацьких служб безпеки, діяльність трьох російських дипломатів суперечила Віденським домовленостям про дипломатичні відносини.


Гуморист Олег Філімонов в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода розповів, як президент України Володимир Зеленський запропонував йому балотуватися на посаду міського голови Одеси від нині владної президентської партії «Слуга народу».

Як сказав Філімонов, який живе в Одесі, а нині перебуває в Києві на з’їзді цієї партії, пропозиція пролунала ще приблизно три місяці тому під час неформальної зустрічі з президентом.

«Я маю сказати, що я досить довго думав. Але я ухвалив рішення, що я піду», – сказав Філімонов.

Два місяці тому, наприкінці червня, Зеленський присвоїв Філімонову звання народного артиста України.

До обрання президентом Зеленський, як і нині, Філімонов теж був актором комедійного жанру і ведучим низки гумористичних телепрограм.

Партію «Слуга народу» її опоненти критикують за висування на політичні посади людей без належного досвіду, зокрема й акторів чи гумористів. У партії відповідають, що це відповідь на запит на «нові обличчя».

 


Лохотрону B2B Jewelry кінець! Хто заплатив за острів крадуна гонти?

Нарешті СБУ накрило фінансову піраміду B2B Jewelry – після 2-х років її існування. За ці 2 роки 600 000 українців віднесли дегенерату гонті і компанії 250 мільйонів доларів. А він і компанія вклались в круті авто, нерухомість і… власний острів на Дніпрі. Як гадаєте, куди підуть ображені вкладники? І чому СБУ не прикрило цю піраміду ще взимку?
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit