Новые ракетные катера для Украины и стелс B-21 для прорыва про путляндии.

Ракетные катера для Украины от Англии и B-21 для ВВС США, ракетные стрельбы ВМС Турции, новое оружие США от Байдена для ВСУ, конфликт Греции и Турции, а также ситуация в Сирии и Ливии с С-300
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Шпиономания: дегенераты обнаружили украинского шпиона в сибирской дивизии ракетных войск.

По данным польского издания, в районе города Барнаул, на Алтае, псы-феесбешники провели операцию захвата «шпиона», работавшего на иностранную разведку. Задержанным оказался некто Сергей Сидорчук, военнослужащий в звании старшего лейтенанта, который проходил службу в 35-й дивизии ракетных войск стратегического назначения
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Интервентов кацапов будем жечь! – беларусы устроят “теплый” прием путиноидам.

Своей четкой, не оставляющей сомнения позицией вы можете спасти и независимость своей страны, и множество жизней
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Розстріляне Відродження. Як таке могло статись? Хвильовий, Бойчук, Курбас.

Розстріляне відродження (також Червоний ренесанс) — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 20-х і 30-х рр. XX ст. в Українській СРР, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, філософії, живопису, музики, театру, кіно та яке було знищене сталінським режимом. Хвильовий, Бойчук, Курбас та інші…
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 


Буларусская скрепа погнулась, гундяевская секта после Киева теряет Минск.

У синода секты гундяева своя логика. И эта логика полностью совпадает с политической логикой обиженного карлика пукина
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 


Артем Ситник, чиє призначення директором Національного антикорупційного бюро Конституційний суд України назвав незаконним, в інтерв’ю Радіо Свобода запевнив, що відомство під його керівництвом не зазнавало жодного зовнішнього впливу на діяльність.

«Мені здається, це частина пропагандистської машини Кремля, що Україна нібито перебуває під зовнішнім впливом. Насправді це не так. НАБУ в своїй роботі настільки прозоре, наскільки це дозволяє закон про державну таємницю, закон, який охороняє таємницю досудового розслідування. В нас є Рада громадського контролю, яка глибоко інтегрована в процеси, які відбуваються в НАБУ. Тому, якби були реальні докази того, що хтось на щось впливає, то мабуть вони б уже з’явилися. З іншого боку, ми постійно говоримо про те, що співпраця із міжнародними партнерами, це одна із складових нашого успіху і нашої роботи», – сказав Ситник.

Він заявив, що в НАБУ є співпраця з різними країнами, іноземними правоохоронними органами, але про «зовнішній контроль» не йдеться.

На запитання, чи давали НАБУ якісь вказівки щодо розслідувань представники інших країн чи посольств, Ситник відповів: «Це точно неправда».

Конституційний суд 28 серпня оприлюднив рішення, яким визнав неконституційним указ про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України.

Читайте також: У Зеленського поклали на «попереднього президента» відповідальність за колізію навколо директора НАБУ

Національне антикорупційне бюро назвало рішення політично мотивованим. У НАБУ пов’язали рішення КСУ з оприлюдненням так званих «плівок #ОАСК», на яких «задокументовано розмови щодо «керованого правосуддя в Україні», у тому числі й стосовно ухвалення рішень Конституційним судом України».

П’ятий президент України Петро Порошенко своїм указом призначив Артема Ситника директором НАБУ 16 квітня 2015 року. Цьому передував конкурсний відбір.

Згідно з рішенням КСУ, указ президента відтак втрачає чинність. Водночас рішення «не поширюється на правовідносини, які виникли внаслідок здійснення посадових обов’язків» Ситником.

Народні депутати, які зверталися до суду з клопотанням, стверджували, що президент діяв поза межами своїх конституційних повноважень, оскільки посада директора НАБУ не віднесена Основним законом до посад, призначення на які здійснює президент. У суді погодилися з цим висновком. Крім того, там вважають, що «призначення президентом України керівника органу, який за своїми повноваженнями функціонально належить до органу виконавчої влади, призведе до розбалансування системи стримувань і противаг, порушення функціонального розподілу влад та фактичної зміни форми державного правління».

 


Уряди країн Європи готуються знову відновити роботу шкіл у найближчі дні до нового навчального року: експерти галузі охорони здоров’я кажуть, що для дітей життєво важливо відновити освіту. Більшість учнів не відвідували школу протягом шести місяців після того, як у березні були введені карантинні заходи для стримування пандемії коронавірусної хвороби. За повідомленням Генрі Ріджвелла, деякі профспілки вчителів висловили стурбованість з приводу безпеки персоналу, оскільки рівень інфікування у Європі продовжує зростати.


У Росії з банківських рахунків соратниці опозиціонера Олексія Навального, юристи і громадянської розслідувачки Любові Соболь списали близько 34 мільйонів рублів (нині понад 12 мільйонів 600 тисяч гривень) попри те, що цієї суми там не було – як написала вона у твітері, на користь наближеного до президента Росії Володимира Путіна підприємця Євгена Пригожина, якого називають «кухарем Путіна», і структур мерії Москви під керівництвом Сергія Собяніна.

Вона оприлюднила у твітері скріншот свого інтернет-банкінгу, де на рахунках нині перебуває більш ніж мінус 34 мільйони рублів.

Окремим дописом вона нагадала, що реальних коштів із неї не списали, бо їх на рахунках і не було.

Як повідомила Соболь у низці інтерв’ю російським засобам інформації, йдеться про присуджені російськими судами виплати в так званій справі «Московського школяра» – комбінату харчування, який опозиціонери пов’язували з Пригожиним, – а також на користь цілої низки структур мерії Москви за минулорічні акції протесту в російській столиці. При цьому вона звернула увагу, що віртуально списана з її рахунків сума завищена, бо за частиною з цих позовів фінансові претензії вже були погашені.

При цьому вона наголосила, що рішення судів в обох справах перебувають у процесі оскарження, а в разі необхідності вона також звернеться до Європейського суду з прав людини.

Російський підприємець Євген Пригожин, відомий діяльністю в галузі масового громадського харчування і наближеністю до президента Володимира Путіна, вже після недавнього отруєння Олексія Навального заявив 25 серпня, що має намір «роздягнути і роззути» Навального і соратників, які раніше здійснили розслідування щодо комбінату «Московський школяр» після того, як у дитячих садках, харчування в яких організує ця компанія, сталися випадки отруєнь дітей. За словами Пригожина, він викупив у комбінату право вимагати з опозиціонерів штрафні кошти за рішенням суду і тепер сам візьметься за їхнє стягнення. Опозиціонери стверджували, що комбінат пов’язаний із Пригожиним; він заперечує це. У жовтні 2019 року суд у Москві присудив Навальному, Соболь і створеному Навальним Фондові боротьби з корупцією виплатити комбінатові загалом майже 88 мільйонів рублів, назвавши низку пунктів розслідування такими, що не відповідають дійсності і ганьблять ділову репутацію комбінату; нині цю суму вони фактично винні вже особисто Пригожину. Через те рішення суду Навальний був змушений ліквідувати ФБК як організацію і створити на її місці нову, не обтяжену присудженим боргом.

Олексій Навальний нині перебуває на лікуванні в Німеччині внаслідок важкого отруєння, яке сталося в Росії. Його соратники звинувачують у цьому владу Путіна, Кремль усі звинувачення відкидає.